גינוסר, להיות או לא להיות...

סוף שבוע של שמים כחולים, מלון על שפת הכינרת, מוסיקה טובה

ושפע של שיעורים עם מיטב המדריכים מהארץ ומהעולם. נשמע כיף? יש שגם יגידו "מואי כיף".


"כנס גינוסר של מאי 2012", סיפק חוויה ספורטיבית מעשירה ומפנקת של אירובי (דאנס ומדרגה), עיצוב, פילאטיס ועוד. בינינו, לאלו מאיתנו שאוהבים ספורט – מי צריך יותר מזה?


כחובבת אירובי פעילה, שהשתתפה בעשרות כנסים משנת 2000, לא האמנתי שאני אענה לאתגר הזה, ואצא לעוד סוף שבוע "רגוע" כזה. עד לרגע הרישום לכנס ואם להיות אמיתיים גם כמה ימים אחרי, הרהרתי ביני לבין עצמי לא מעט לגבי כדאיות הנסיעה. "למה אני צריכה את זה?", "מה כבר יכול להיות בכנס הזה?", " כל הכנסים אותו דבר" - היו חלק מרפרטואר התירוצים והמשפטים שמצאתי את עצמי מזמרת כדי למצוא פירצה שתאפשר לי להתחמק מהכנס הזה ולברוח מהלחץ "המתון" שחברותיי הפעילו עליי. היום במבט לאחור אני רוצה להגיד – נהניתי ואפילו מאוד. כן כן, גם אני , רווית כנסים, מצאתי שאחרי 12 שנים יש עוד אתגרים, יש עוד מעוף ויש עוד מה ללמוד.

החוויה שלי מסתכמת בסך הכל 4 שיעורי מדרגה, 3 שיעורי דאנס, שיעור פיטבול ושני שיעורי פילאטיס – הישג נאה לכל הדעות ורגליים "שבורות" הלכה למעשה.

ואז שאלו אותי, "מה את זוכרת מהכנס?"


אז נתחיל עם החלק הבלתי נפרד מחוויה שכזו – המוסיקה: Dalinda של אלכס מיקה ו Where Have You Been של ריאהנה, שהיו הלהיטים המובילים והמקפיצים והמטעינים אנרגטית. שיעור דאנס מטורף של יואב אבידר , שהפתיע גם בשיעור פיטבול דינמי שהיה מאתגר, מרענן ומחדש ואני חייבת להודות גם לא קל. טל יהלום בשיעור מדרגה כיפי וסוחף עם מוסיקה מעלפת ופיניש מטורף. את חווית דאנס האירוויזיון שלה ציפיתי נאלצתי לראות רק בדמות המדריך הפצוע עם תחבושות – גיל גיספאן – פספוס!!! ואני מאחלת לו החלמה וחזרה מהירה לשיגרה. הפינאלה היה שיעור הפילאטיס של אביטל איזנשטט ורותם מייכלי שהגדירו מחדש את המילה – יצירתיות וגיוון.

מה נשאר לי ביד? כמה קטעי וידאו מהיו טיוב ובנדנה נחמדה מבית הג'ימנסיה – בית הספר להסמכת מדריכי כושר ותנועה. וזיכרון מתוק.

ועכשיו תורי לשאול "את תלכי לכנס הבא?" - ברור שכן J


הנה כמה רגעים בלתי נשכחים מהכנס:

http://www.youtube.com/watch?v=iN5S7_ps33k

http://www.youtube.com/watch?v=9ijzQpOHGMQ&feature=relmfu

http://www.youtube.com/watch?v=AQG1iWsan88 
התקשרו 03-5221242
או מלאו את הטופס.
צוות הג'ימנסיה יחזור אליכם
בהקדם האפשרי:
    

 

הג'ימנסיה - בית הספר להסמכת מדריכי כושר ותנועה

מרכז ויצמן - רחוב ויצמן 14, תל-אביב
טלפון: 03-5221242

הצהרת נגישות