אלה חומוטובסקיפורסם מאי 2012
בוגרת קורס מדריכי פילאטיס מזרן


שמי אלה חומוטובסקי, ואני בת 41. אני נשואה ואמא לשלושה ילדים: בת (20) ושני בנים (13 ו-8). אני גרה בערד ועובדת כגננת במשרד החינוך, בגני ילדים בערד. אני נהנית מאוד בעבודתי עם ילדים רכים.יחד עם זאת תמיד חלמתי על עיסוק נוסף: משהו, שאוכל לעשות בזמני הפנוי, משהו לגוף ולנפש. לפני כמה חודשים פתחתי -- והיום אני בעלת "סטודיו-אלה" -- סטודיו פרטי לפילאטיס, בו אני נותנת שיעורי פילאטיס פרטיים ושיעורים לקבוצות קטנות.


תמיד התעניינתי באורח חיים בריא ובספורט למען בריאות. לפני שלוש שנים באופן מפתיע התחלתי להתאמן קראטה בחוג יחד עם בעלי וילדיי. באותו זמן התחלתי לעשות גם פילאטיס אצל מורה פרטית. מייד התחברתי לתחום ובהמלצתה של המורה שלי הלכתי ללמוד קורס מדריכי פילאטיס בבית ספר לספורט ופנאי ליד מכללת קיי, שם עשיתי את כל הקורסים העיוניים וגם מעשיים. הרגשתי שאני חייבת ללמוד עוד, כדי לקבל יותר ביטחון.


דרך האתר של הג'ימנסיה ומחברות שכבר למדו שם, הגעתי אל הקורס המרוכז של מדריכי פילאטיס מזרון בהדרכתה של אביטל איזנשטט המקסימה.הקורס היה בקיץ 2011, בתל אביב. ההחלטה ללמוד בקורס לא הייתה קלה כלל וכלל. מייד ראיתי שרמת הקורס והדרישות מאוד-מאוד גבוהות. הוקסמתי מאישיותה של אביטל, מהמקצועיות שלה ושל כל הצוות של הג'ימנסיה. עברתי חוויה אמיתית מדהימה ונהניתי מכל רגע. קיבלתי ידע רחב ורב יותר,המון תמיכה ועידוד וגם ביטחון. לכן בתום הקורס התחלתי לעבוד בהחלפת מדריכות פילאטיס ולבסוף החלטתי לפתוח סטודיו משלי, בו אני עובדת כיום בנוסף לעיסוק העיקרי שלי כגננת.


הייתי רוצה ללמוד בקורסי המשך: כמו פעילות גופנית לנשים בהריון ולגיל הזהב. כמו כן אני מעוניינת ללמוד קורס ניתוח יציבה של גיל זולברג וכמובן, להשתתף בכנסים והשתלמויות לפילאטיס, שעורכת הג'ימנסיה.


אפשר למצוא אותי בפרופיל שלי בפייסבוק: אלה חומוחטובסקי

ובדף אוהדים של פייסבוק: סטודיו-אלה.

 
התקשרו 03-5221242
או מלאו את הטופס.
צוות הג'ימנסיה יחזור אליכם
בהקדם האפשרי:
    

 

הג'ימנסיה - בית הספר להסמכת מדריכי כושר ותנועה

מרכז ויצמן - רחוב ויצמן 14, תל-אביב
טלפון: 03-5221242

הצהרת נגישות