מעין בר-יהודהפורסם ביולי 2010
בוגרת קורס מדריכי אירובי וחיזוק מרוכז


מספר מילים על חווית הקורס ב - B Education:
לפני הקורס הייתי שוטרת בנתב"ג וסטודנטית לתואר ראשון בקרימינולוגיה ומזרח תיכון בבר-אילן.
הקורס שעשיתי ב B.education הוא קורס מדריכי אירובי וחיזוק מרוכז בקיץ. הגעתי לקורס בעקבות המלצות של חברות. הקורס היה ברמה מקצועית מאוד גבוהה. הרכזים, המרצים וכן כל המדריכים אשר לוקחים חלק בהעברת הקורסים עושים את עבודתם נאמנה.
במהלך הקורס רכשתי מיומנויות רבות שעוזרות לי בהרבה תחומים שונים בחיים (לא רק בתחום הכושר והספורט). האווירה בקורס, היחס האוהב והתמיכה של הצוות ראויים לציון לשבח.
בזכות הקורס גיליתי יכולות ואנרגיות שקיימות אצלי ולא ידעתי על קיומן לפני זה. הקורס מקנה המון ידע מקצועי וכן ידע בין-אישי (עמידה מול קהל ותחושת ביטחון עצמי).

מקום עבודה נוכחי:
כיום אני עובדת ברשת מועדוני הכושר הבינלאומית גו-אקטיב בתור מדריכת סטודיו ובעוד כמה מקומות פרטיים. הכניסה לתחום הכושר פתחה בפניי הזדמנויות רבות אשר ביניהם נכנסתי גם לתחום העבודה עם ילדים בבתי ספר ובמועדוני הכושר ובעקבות כך החלטתי לעשות הסבה לתחום החינוך הגופני. הגעתי לקורס מכיוון שזה היה תנאי מקדים לעבודה בגו-אקטיב, אולם יצאתי מהקורס בן-אדם שונה לגמרי. הבנתי שזה התחום שבו אני רוצה להישאר ולעסוק. למעשה גיליתי את נפלאות העולם החדש הזה שנקרא הדרכת אירובי אשר לא ידעתי על קיומו.
אני מאוד מאמינה במשפט "הניצחון שייך לאלו המאמינים בו יותר מכל ולאורך זמן", אין דברים בלתי אפשריים ולדעתי כל אחד יכול לנסות, כי עד שלא מנסים לא יודעים.

קורסים שאני חושבת לעשות בעתיד:
קורס משולב פיטבול+מתיחות, אנטומיה וקיניזיולוגיה של היציבה והשלמה למדריכי חדר כושר.

 
התקשרו 03-5221242
או מלאו את הטופס.
צוות הג'ימנסיה יחזור אליכם
בהקדם האפשרי:
    

 

הג'ימנסיה - בית הספר להסמכת מדריכי כושר ותנועה

מרכז ויצמן - רחוב ויצמן 14, תל-אביב
טלפון: 03-5221242

הצהרת נגישות