נטשה אוטוצ'קיןפורסם באוגוסט 2010
בוגרת קורס מדריכי אירובי וחיזוק, קורס מדריכי חדר כושר


מספר מילים על חווית הקורס ב - B Education:
את אהבתי לתחום הכושר גיליתי בגיל צעיר מאוד בלימודי בלט ברחבי הארץ. במסגרת לימודיי השתתפתי בתחרויות מחול רבות והופעתי בהופעות בלט בארץ, ביניהם גם עם להקת "הבלט הישראלי".
בזמן שירותי הצבאי למדתי ב B. Education קורס מדריכי אירובי וחיזוק בכדי לחשוף את עצמי לתחומים חדשים מלבד מחול ובהמשך הוספתי לרזומה גם קורס מדריכי חדר כושר ב.B. Education.
אין לי מילים לתאר את צוות המורים שליוו אותי בקורסים שעברתי: טל יהלום (רכזת קורס האירובי) שהעניקה יחס אישי, חם ואוהב וצחי נחום( רכז קורס חדר כושר) שהעביר במקצועיות אין ספור כלים לשדרוג ופיתוח האימונים בקרב כלל האוכלוסיות. הידע שמועבר בקורסים התיאורטיים ממלא חלל רב ונקשר באופן מושלם לחלק המעשי בקורסים. במהלך הקורסים התנסתי בשיעורים רבים בסטודיו B והתרשמתי מהמקצועיות ומהאיכפתיות של המדריכים לתלמידי בית הספר. כל שיעור מבחינתי הוא השראה, רעיונות חדשים וכיף. הקורסים פיתחו אצלי חשק רב לעסוק בתחום מעבר לתחביב ונתנו לי המון יכולות ואנרגיות חיוביות שאני משתפת ומעבירה אותן למתאמנים שלי.

מקום עבודה נוכחי:
התחלתי כמדריכת כושר במועדון ספורט שכונתי ובמתנסים. וכיום אני עובדת כמדריכת כושר ברשת סטודיו C. בנוסף, אני מאמנת במועדוני ספורט מטעם עיריית חולון (תרבות ופנאי חולון) ומפתחת מודעות בתחום הכושר והבריאות במיוחד בקרב נשים. המוטו שלי הוא שכל אחד יכול להצליח להיות בכושר, ליהנות מזה ולהפוך אותו לשגרת חיים בריאה עם קצת הכוונה.
אחרי השתפשפות בתחום אני יכולה להגיד שהעבודה בתחום הכושר מגוונת, מהנה ומעניקה סיפוק רב (ההכנסה גם לא רעה במיוחד :).

קורסים שאני חושבת לעשות בעתיד:
המטרה שלי היא להמשיך ולהתמקצע בתחום הספורט ולהמשיך לקורסי המשך של פילאטיס, מתיחות וקורס קיקבוקס בבית הספר B. Education

 
התקשרו 03-5221242
או מלאו את הטופס.
צוות הג'ימנסיה יחזור אליכם
בהקדם האפשרי:
    

 

הג'ימנסיה - בית הספר להסמכת מדריכי כושר ותנועה

מרכז ויצמן - רחוב ויצמן 14, תל-אביב
טלפון: 03-5221242

הצהרת נגישות