זיו אלקלעיפורסם פברואר 2013
בוגר קורס מדריכי חדר כושר


מקום עבודה נכחי: גו אקטיב. אחת המטרות שלי עם תחילת הקורס הייתה להשתלב במקצוע כמה שיותר מהר. אמרו לי שהדרך הטובה ביותר להתמקצע היא להתחיל מיד, ולעבוד קשה. השאיפה שלי הייתה להגיע להיות מדריך כושר אישי מהטובים ביותר. גם בשביל הסיפוק מהעבודה, ואני לא אצטנע ואומר שגם בשביל הכסף. ויש בזה כסף טוב.

אז התחלתי כמדריך מייד עם סיום הקורס, כמובן בהמלצה ובסיוע של הצוות המקצועי של הקורס. כעבור מספר חודשים קודמתי לתפקיד מנהל מקצועי במקום המנהל שהחליט לעזוב לחו"ל, ומהר מאוד מצאתי את עצמי משקיע, פורח ומקבל פידבקים חיובים על התרומה שלי למערכת והוצעו לי תפקידי ניהול מאמנים בתחום זה – מה שפותח בהחלט את עולם העשייה וגורם להתפתחות אישית, חברתית ומקצועית בו זמנית. אני רוצה לאמר שאני מברך על כל רגע בו החלטתי להשתלב בקורס ובמסלול הזה.  האנרגיות החיובית שיש בתחום יש בהם כדי להטעין אותי כל יום מחדש, ועל כך אני אומר תודה. אוהב את זה פשוט.  

והנה כמה מילים על חווית הקורס ב – ג'ימנסיה ורשת גו אקטיב.
...המקצועיות, הארגון, היחס, התנאים, כל אלו היו מושלמים, אבל בראש ובראשונה צוות המרצים... - כל מילה עליהם מיותרת! נתנו לנו את הבסיס הטוב ביותר למדריך בחדר הכושר. הם בהחלט הראו לנו כמה המקצוע הוא עולם ומלואו ויש אינסוף אפשרויות ללמוד ולהתפתח ולהתמקצע. היום, שנה מתום הקורס בדיוק, אני יכול להגיד בוודאות (מתוקף תפקידי...) שהמדריכים המקצועיים, שירותיים, אמינים ביותר הם בוגרי קורס המדריכים של הג'ימנסיה.

המלצה – לכו על זה!!! לא שווה התלבטות 
התקשרו 03-5221242
או מלאו את הטופס.
צוות הג'ימנסיה יחזור אליכם
בהקדם האפשרי:
    

 

הג'ימנסיה - בית הספר להסמכת מדריכי כושר ותנועה

מרכז ויצמן - רחוב ויצמן 14, תל-אביב
טלפון: 03-5221242

הצהרת נגישות