נעמה מאנקיטהפורסם ביוני 2011
בוגרת קורס מדריכי פילאטיס מכשירים


עיסוק: מדריכת פילאטיס מזרן ומכשירים, קבוצות ופרטיים.


כמה מילים על הקורס:
את דרכי אל הפילאטיס מצאתי כמו רבים בתחום- דרך עולם המחול. אחרי שנים ארוכות של בלט קלאסי ומחול מודרני, בחרתי לעמוד בצד השני של הסטודיו ולהדריך בשיטת הפילאטיס- שיטה מדהימה שהיא בשבילי גישת חיים ממש. אחרי כ- 3 שנים בפילאטיס מזרן, הגעתי ל- B.Education, לקורס פילאטיס מכשירים עם צאלה טמיר. מאוד התחברתי לגישה המקצועית והייחודית של צאלה לפילאטיס והקורס היה מעשיר ומקצועי מאוד. הייחודיות בעיניי של הקורס היא שהוא נותן לכל אחת מקום משלה וישנה התייחסות מאוד אישית מכל אחד מצוות בית הספר - זה היתרון הכי הגדול בעיניי! אחרי הקורס גיליתי עד כמה הוא הגדיל את יכולותיי ולקח אותי שלב קדימה כמדריכה, לעבודה מתוך הסתכלות אישית יותר בעזרת הפילאטיס.


מקומות עבודה שאני מלמדת בהם:
כיום, אני מדריכה קבוצות ויחידים בבאר שבע והסביבה, במרכז ליוגה ולידה בדרום, באוניברסיטת בן גוריון, הולמס פלייס, סטודיו יניב ועוד..

אני רואה היום בפילאטיס הרבה יותר משיטת אימון גופני, זו גישה שמפתחת מודעות חדשה ונכונה יותר לגוף ולתנועה בחיי היומיום. אני אוהבת בעיקר לעבוד באופן אישי ובקבוצות קטנות, כדי למצות את יכולתה של השיטה להגיע לכולם, ולהקל באופן משמעותי על כל בעיה גופנית. ובעיקר... נהנית מכל רגע של דיוק ותנועה שהתחום הזה מאפשר!


קורסים נוספים שהייתי מעוניינת ללמוד:
קורס מדריכי מתיחות ופיטבול, קורס אנטומיה וקינזיולוגיה של היציבה. 
התקשרו 03-5221242
או מלאו את הטופס.
צוות הג'ימנסיה יחזור אליכם
בהקדם האפשרי:
    

 

הג'ימנסיה - בית הספר להסמכת מדריכי כושר ותנועה

מרכז ויצמן - רחוב ויצמן 14, תל-אביב
טלפון: 03-5221242

הצהרת נגישות