לירון קול-אמן גבסופורסם ספטמבר 2011.
בוגרת קורסי אירובי וחיזוק, קורס אירובי דאנס מתקדם ופילאטיס מזרן.


הסיבה האמיתית לתחילת הרומן שלי עם עולם הדרכת האירובי הייתה עצם היותי סטודנטית בשנקר ללא יכולת לכלכל עצמי בתקופת הלימודים. חיפשתי עבודה זמינה שתסתדר לי טוב עם השעות המטורפות של התואר. בחרתי ב- B.Education לאחר המלצות חמות של חברות בתחום הדרכת האירובי. לפני הקורס עבדתי בשירות לקוחות של ויזה כאל ואורנג' ובכלל לא עסקתי באירובי, לכן לא ידעתי למה לצפות.

עם שיעורי הדאנס בקורס הסתדרתי טוב מאוד (מהיותי רקדנית בעבר), אבל...לא אשכח לעולם את שיעורי המדרגה הראשונים בהם כולן הלכו לצד אחד ואני, שעוד רק מנסה להכיר את הטריטוריה האישית שלי סביב המדרגה, פניתי לצד השני. אני בטוחה שתחושת התסכול הנ"ל מוכרת וזכורה לכל אחד ואחת מאיתנו בתחילת דרכו... אבל, לאט לאט עברתי עוד שיעור ועוד אחד ועוד עד שפתאום מצאתי עצמי מעתיקה את ביתי וחיי לסטודיו, ובמקום לנצל את מכסת השיעורים שניתנה לי בקורס הכרטיסייה הפכה למנוי חופשי חודשי, בוקר, צהריים, ערב, חגים ושבתות -מודה התמכרתי!!! והכל בזכות ההדרכה המקצועית חסרת הפשרות של מדריכי הקורס. הקורס בנוי בצורה מחושבת והדרגתית אשר לאט לאט מלמד מכוון ומצייד את המדריך העתידי ב"שק" של כלים להתמודדותו עם היציאה ל"עולם האמיתי".

מדריכי הקורס זמינים תמיד! לענות על כל שאלה או יעוץ.

עם סיום הקורס, בו ניתנו לי מיטב הכלים, נכנסתי לעבודה במלוא המרץ. בלי חששות, כל החלפה שהוצאה לי מיד נעניתי בחיוב על מנת לצבור כמה שיותר ניסיון!

ופתאום מצאתי עצמי עם מערכת שיעורים מלאה!

חשוב לי לציין שאת מקומם של לימודי התואר בשנקר תפסו לימודי תואר בוינגייט כיוון שתחום הספורט וההדרכה הפך לחלק עיקרי ובלתי נפרד מחיי.

במילים אחרות - ממליצה בחום!!!

לא תמצאו מקום מקצועי, חם, תומך ומפרה כמו בית הספר להסמכת מדריכים – B.Education!


מקומות עבודה שאני מלמדת בהם היום:

כיום אני עובדת במלוא המרץ כמדריכה בתחום האירובי והעיצוב - קאנטרי כפר סבא,פורמה איירפורטסיטי, אדיקשן - סטודיו המתמחה באירובי דאנס ומדרגה יהוד, ברשת ספורטן פ"ת והוד השרון,קאנטרי גלים גבעת סביון ולאחרונה גם סטודיו B.

העבודה הפכה לחלק בלתי נפרד מחיי. כל יום הוא חוויה חדשה מרגשת ומספקת. לא עלתה בדעתי כי קיימת האפשרות לקום כל בוקר עם חיוך וציפייה לקראת יום העבודה הקרוב, והיום אין לי ספק שזה אכן קיים... לסיפוק שאני שואבת מהמתאמנים שלי אין גבולות וזה הדבר המדרבן ביותר שקיים בתחום. מבחינת ההכנסה - לא יכולתי לבקש טוב יותר, ללא ספק מנהל הבנק הפסיק לצלצל.


קורסים נוספים שהייתי מעוניינת ללמוד:

קורס מדריכי מתיחות, מדריכי פיטבול, פ"ג לנשים בהריון ולאחר לידה... והיד עוד נטויה...


 
התקשרו 03-5221242
או מלאו את הטופס.
צוות הג'ימנסיה יחזור אליכם
בהקדם האפשרי:
    

 

הג'ימנסיה - בית הספר להסמכת מדריכי כושר ותנועה

מרכז ויצמן - רחוב ויצמן 14, תל-אביב
טלפון: 03-5221242

הצהרת נגישות