אסתי אשרוביץפורסם בספטמבר 2010
בוגרת קורס מדריכי ג'אז


מספר מילים על חווית הקורס ב - B Education:
שמי אסתי אשרוביץ אני בת 25 ובתחילת הדרך עבדתי כפקידת קבלה במכון כושר. בנוסף, רקדתי בלהקות ייצוגיות והופעתי בתפקידים ראשיים בצוותי בידור באילת. הגעתי ל-B.Education במטרה לקבל הכשרה וכלים בעבודה בתחום הג'אז ולכן בחרתי בקורס של מדריכי הג'אז.
במהלך הקורס קיבלתי הרבה מידע בנושא המקצועי כגון:
מערכי שיעור, קבוצות גילאים, הצגת השיעור בפני התלמידים, התאמה מוסיקלית למערך השיעור ועוד. נושאים אלו היו ידועים אך לא ידעתי כיצד אני מכינה זאת מראש עד שרכשתי את הכלים הנכונים לבניית שיעור נכון הכולל עבודה נכונה ויצירתית.
הקורס שלקחתי בבית הספר משלב גם לימודי מדעים דבר שעזר לי מאוד באבחון שרירים איתם אני עובדת בשיעור. בקורס זה למדתי כיצד אני תורמת לתחזוק הגוף.
אני ממליצה בחום על B.Education כי האנשים והמקצועיות עולים על כל דמיון. כל רגע הינו חוויה מדהימה. התלמידים, המורים והתכנים היו שילוב מדהים וגורמים לך לרצות להגיע לשיעורים.

מקום עבודה נוכחי:
כיום אני מלמדת בסטודיו לריקוד המוביל בבקעת אונו ומלמדת מילדים בגיל הרך ועד נשים בגילאי 35+. העבודה מאוד מגוונת ודינאמית היות וכל קבוצה יש לה את הייחודיות והשוני שלה. מדהים אותי לגלות כל פעם מחדש שאני עוסקת בתחום הג'אז וגורמת לאנשים ולילדים להיסחף איתי בחוויית השיעור ולהגיע כל פעם מחדש.
התגמול עבור העבודה הוא גבוה יחסית לעבודה משרדית ומעניק לי אושר ורצון להמשיך בתפקיד הנוכחי שנים רבות.

קורסים שאני חושבת לעשות בעתיד:
כון להיום כבר נרשמתי לקורס מדריכי אירובי ועיצוב. אני מאמינה שככל שארכוש יותר ידע אעבוד יותר ובכך אגוון לי את השיעורים שאני מעבירה. תמיד טוב להעשיר את הידע וכמובן להשתמש בו בעת הצורך.

 
התקשרו 03-5221242
או מלאו את הטופס.
צוות הג'ימנסיה יחזור אליכם
בהקדם האפשרי:
    

 

הג'ימנסיה - בית הספר להסמכת מדריכי כושר ותנועה

מרכז ויצמן - רחוב ויצמן 14, תל-אביב
טלפון: 03-5221242

הצהרת נגישות