דוד פרנקנברגפורסם דצמבר 2011
בוגר קורס מדריכי אירובי וחיזוק וקורס מדריכי אירובי דאנס


לפני 5 שנים החלטתי ללכת ללמוד את תחום מחול האירובי, כי מכל השיעורים לריקוד והדברים שעניינו אותי באותה התקופה שמתי לב שבמחול אירובי יש משהו שונה ומיוחד. השיעור החמוד, האנרגטי והכייפי הזה שבה את לבי.

אז הגעתי לג'ימנסיה ( B.Education לשעבר) אחרי שהבנתי שזה בית הספר להסמכת מורים הכי מקצועי שיש היום בארץ ונרשמתי לקורס מדריכי אירובי וחיזוק. הקורס בריכוזה של טל יהלום המדהימה היה כל כך מקצועי, כייפי ומעשיר שאף חזרתי על החלק המעשי של הקורס שוב (מתוך בחירה אישית, אפילו שהצטיינתי בקורס והתחלתי כבר לעבוד בתחום).

בהמשך דרכי עשיתי קורס מדריכי אירובי דאנס בריכוזה של סנדי חסון-פדלון. סנדי הייתה המדריכה הראשונה שפגשתי כשהתחלתי להתאמן והיא תמיד תהיה מקור השראה בשבילי. הקורס היה מצוין, מהנה, פותח את הראש ומעשיר בטכניקות מתקדמות ואני ממליץ בחום לכל מורה לאירובי שרוצה לשכלל את יכולותיו לעשות את הקורס הזה. בשני הקורסים, בקורס מדריכי אירובי וחיזוק וגם בקורס מדריכי אירובי דאנס - צוות המורים הוא הנפלא ביותר שפגשתי, ברמה הכי גבוהה שיש היום בתחום.

בהזדמנות זאת רציתי להגיד גם תודה רבה ליואב אבידר הגאון ולצוות המורים בג'ימנסיה שבזכותם אני עובד במקצוע שאני כל כך אוהב.

מקומות עבודה בהם אני מלמד היום:

מרכז לרנר, האוניברסיטה העברית הר הצופים, מלון רמאדה רנסנס, ירושלים, מלון רמת רחל, ירושלים ובעיקר מעביר שיעורים פרטיים ליחידים ולקבוצות קטנות.

קורס נוסף שהייתי מעוניין ללמוד:

האנטומיה והקינזיולוגיה של היציבה.
 
התקשרו 03-5221242
או מלאו את הטופס.
צוות הג'ימנסיה יחזור אליכם
בהקדם האפשרי:
    

 

הג'ימנסיה - בית הספר להסמכת מדריכי כושר ותנועה

מרכז ויצמן - רחוב ויצמן 14, תל-אביב
טלפון: 03-5221242

הצהרת נגישות