אורטל נצרפורסם במרץ 2011
בוגרת קורס מדריכי חדר כושר וקורס מדריכי Indoor Cycling


עיסוק: מאמנת כושר אישית ברשת גו אקטיב, מדריכת Indoor Cycling , מכשירה מאמני כושר בשיטת , TRX מורה לפילטיס מכשירים ורצפה, מדריכת לס מילס העולמית RPM ו BODY JAM

השתלמויות שונות בתחום הכושר.

לפני הקורס עסקתי בתחום הכושר והמחול גם כן, בדגש על פילטיס ויציבה. במשך שנים רקדתי ועסקתי בספורט, כנערה וכילדה לקחתי חלק בנבחרות אתלטיקה וג'ודו . גרתי באמסטרדם, שם למדתי באקדמיה למחול של ולארי ולנטיין ולימדתי פילטיס מכשירים ורצפה לרקדניות ולאנשים חובבי מחול. בנוסף, שימשתי שם כמורה מחליפה לשיעורי ג'אז ומחול מודרני.

לאחר מכן גרתי בניו יורק שם לימדתי פילטיס באופן פרטי וגם רקדתי בסטודיו של מרס קנינגהם ובברודווי דאנס סנטר.בנוסף, לימדתי ב YMCA - WEST PORT שיעורי מחול ופילטיס רצפה ושם קבלתי הרבה השתלמויות שונות בתחום הכושר. בנוסף, לימדתי עברית בבית כנסת ושימשתי כנני ל 2 ילדים אמריקאים.


קורסים שלמדתי ב B. Education:

קורס מדריכי חדר כושר וקורס מדריכי Indoor Cycling.

כמה מילים על הקורס : את קורס מדריכי חד "כ עשיתי עם חזרתי מחו"ל, לפני שנתיים, קורס מקיף על הדרכת חדר הכושר; לימודי תזונה, אנטומיה, פיזיולוגיה, קינזיולוגיה, פציעות ספורט, אביזרי כושר, חדר הכושר ורפרטואר התרגילים, אימון אוכלוסיות שונות וכדומה.

הקורס היה מאוד מעניין, הכרתי את מיטב המרצים והאנשים העומדים בחוד החנית של אימון הכושר במדינת ישראל: יעל דרור, בתיה עזריה , יורם אילת, עופר קיס וצחי נחום ויואב אבידר האגדיים. אנשים מקצועיים בעלי ניסיון אדיר בתחום שאהבתם למקצוע ניכרת ,מרצים תומכים שבכל שאלה זמינים ונגישים מהם למדתי המון ועד היום אני לומדת. הקורס היה חוויה אדירה בו הכרתי חברים למקצוע שהשתלבו בתחום הכושר ואוהבים בכל רגע את התחום .

הקורס חיזק את הידע שלי ואף חשף אותי לתחומים אחרים בתחום. אף על פי שבמשך שנים התמקצעתי בפילטיס ומחול הבנתי שאין סתירה בין תחומי הכושר השונים. הכל מרתק אותי, הכל חשוב ומוסיף ואין לתחום הזה סוף מקצועי. ככל שמדריכים ילמדו לימודי המשך, הביטחון העצמי שלהם ושל המתאמנים יעלה, המטרות המשותפות יוגשמו והצלחת המתאמן יהיה הצלחה שלנו כמאמנים. בסופו של דבר הם במרכז הבמה ואנחנו התאורה המאירה אותם בדרך להגשמה ושיפור אורחות חייהם.


קורס נוסף שלקחתי בו חלק הוא מדריכי Indoor Cycling

קורס הכי מקיף בתחום הן בשעות והן בהדרכה ע"י דיוויד רודריגז.

היה מרתק לגלות על כמה דברים יש לשים דגש בהדרכה הזאת, בניית מערכי השיעור מאד מקיפה, העבודה עם מוסיקה , אוכלוסיות מיוחדות, פציעות ספורט, עבודה בדופק גבוה, סבולת לב ריאה, טכניקות רכיבה והגנה על המתאמנים שלנו לאימון מקצועי ובונה.

בו בזמן שיש זילות בתחום וכל אחד משיג תעודת מדריך ללא פיקוח לאחר יומיים של קורס , צוות B. Education

ו דיוויד בנו תוכנית מקיפה לקורס שממנו יצאתי עם ביטחון עצמי מלא ועם ידע בונה ומקיף.

מהקורסים יצאתי עם הנאה ומוטיבציה להמשיך ולעשות עוד בתחום, אני מרגישה מסופקת מאד מהתחום, הקורסים סידרו אצלי הרבה דברים שלא הייתי בטוחה בהם בעבר ובזכות אותם מרצים עד היום יש לי לאן לפנות לכל שאלה בתחום.


מקומות עבודה שאני מלמדת בהם:

בסניפי רשת גו אקטיב, בסטודיו של סניף ויצמן כמדריכת פילטיס רצפה בודי ג'אם וRPM.רשת ששמה את שינוי אורחות חייו של האזרח הישראלי במרכז, רשת שדוחפת לעוד הכשרות וסדנאות בתחום.

בסטודיו לפילטיס במרום נווה ר"ג , מאמנת אישית בחדר כושר בסניף הדר יוסף במרכז האולימפי בתל אביב.

מכשירה בשיטת TRX מדריכים ע"י Fitness Anywhere .

מאמנת אתלטים וכדורגלנים בפילטיס וTRX במרכז האולימפי ובווינגייט.

שביעות הרצון מהתחום אדירה, הלקוחות שלי מעלים בי חיוך ולכל אחד יש את הקסם שלו. יש לי מתאמנת מיוחדת, חוקרת באיכלוב וד"ר לאנטומיה,שמתאמנת אצלי באופן פרטי. במשך שנים היא סובלת מבעיות רפואיות שונות ויציבה לקויה ושלל פציעות. אני מאוד שמחה על התהליך שהיא עברה ובכל אימון שלי איתה אני שואבת ממנה השראה. ההתמדה והנחישות הביאו אותה להצלחה. אותה גברת מיוחדת עשתה מהפך, היא מאד התחזקה ואין ספק שהאימונים שהיא עוברת איתי עושים אותה מאושרת יותר, היא ממש חברה בשבילי ויקרה לליבי.


קורסים נוספים שהייתי רוצה ללמוד:

פ"ג לנשים בהריון ולגיל הזהב.

פ"ג לחולי סכרת, קורס מתיחות וFITBALL .

את האמת הלוואי והייתי יכולה לקחת את כולם: שוב , אין סוף לידע ולכח שיש למדריך בחתירה להצלחת המתאמנים שלו.

מה שמעניין שB. Education תמיד משקיע בבוגריו, מעדכן אותם ומביא עוד הכשרות ועוד קורסים רלוונטיים לתחום שמתפתח כל הזמן, שיתוף הפעולה בין עולם המחול שיעורי גוף ונפש וכושר הוא מבורך ונכון כאשר סוללת המרצים הם המובילים בארץ ואף בעולם. 
התקשרו 03-5221242
או מלאו את הטופס.
צוות הג'ימנסיה יחזור אליכם
בהקדם האפשרי:
    

 

הג'ימנסיה - בית הספר להסמכת מדריכי כושר ותנועה

מרכז ויצמן - רחוב ויצמן 14, תל-אביב
טלפון: 03-5221242

הצהרת נגישות