מאיה טלמורפורסם באוגוסט 2011.
בוגרת קורס מדריכי פילאטיס מזרן.


עיסוק: מדריכת פילאטיס, רקדנית וסטודנטית לפיזיותרפיה


כמה מילים על הקורס:

כמו רבים אחרים גם אני הגעתי אל הפילאטיס מתחום הריקוד. כל חיי הייתי רקדנית והתאמנתי רבות. על השיטה עצמה גיליתי בעקבות פציעות וכאבים שונים וכך התחלתי להתאמן בשיטה, מה שחיזק אותי ועזר לי להשתקם. לקראת סוף שירותי הצבאי כרקדנית מצטיינת חיפשתי תחום עבודה בהדרכה וכך למעשה הגעתי אל קורס מדריכי פילאטיס מזרן בריכוזן של מייכלי רותם ואביטל איזנשטט. הקורס עלה על כל ציפיותיי: היחס האישי והחם של הצוות, המקצועיות הרבה, הרצאות העשרה ושיעורים מעשיים רבים - כל אלו ועוד גרמו לי להבין שאני בידיים טובות ב- B.Education.

הקורס נתן לי כלים טובים גם בתור מדריכה וגם בתור מתאמנת דבר שהיה חשוב לי אישית. בנוסף, החומר הלימודי והמעשי הועברו בצורה נעימה ומקצועית על ידי מייכלי ואביטל והרגשתי שהפקתי את המרב מהקורס.


מקומות עבודה בהם אני מלמדת:

אחרי הקורס התחלתי מיד ללמד במקומות רבים בירושלים ביניהם: סטודיו 6, בודי-ליין, רשת ג'ירף ועוד. העבודה הייתה מעניינת ומספקת מכל הבחינות.

החומר הנלמד בקורס כלל גם לימודי אנטומיה מגוונים. כשהבנתי שאני מאוד מתעניינת בנושא וגם בשיקום פציעות הבנתי לאיזה תחום אני רוצה להמשיך, כיום אני סטודנטית שנה א' לפיזיותרפיה באוניברסיטת בן גוריון ומדריכה במסגרת חוגים של אגודת הסטודנטים במקביל.


קורסים נוספים שהייתי מעוניינת ללמוד:

קורס פעילות גופנית לגיל השלישי ופעילות גופנית לנשים בהריון. 
התקשרו 03-5221242
או מלאו את הטופס.
צוות הג'ימנסיה יחזור אליכם
בהקדם האפשרי:
    

 

הג'ימנסיה - בית הספר להסמכת מדריכי כושר ותנועה

מרכז ויצמן - רחוב ויצמן 14, תל-אביב
טלפון: 03-5221242

הצהרת נגישות