שיעורי פילאטיס מזרן למורים
סדרה מספר 19

שני ורצ'יקפורסם באוקטובר 2010
בוגרת קורס מדריכי פילאטיס מזרן, קורס מדריכי פילאטיס מכשירים, השתלמויות שונות בתחום הפילאטיס


עיסוק: שחקנית ומדריכת פילאטיס. בוגרת קורסים B.Education - קורס מדריכי פילאטיס מזרן, קורס מדריכי פילאטיס מכשירים, השתלמויות שונות בתחום הפילאטיס.

מספר מילים על חווית הקורס ב - B Education:
כשחקנית, המודעות הגופנית הייתה חשובה לי מאוד מאחר והגוף הוא כלי עבודה ועלייך לבטא עצמך דרכו על הבמה ומול המצלמה. הגעתי לפילאטיס מתוך הרצון לשפר את היציבה ואת השליטה הפיזית. לאחר שהמדריך שלי (מעיין הרוש) המליץ כי אני מתאימה להדריך, הגעתי לקורס מדריכים בבית ספר B education אשר היה מקצועי מאוד.
צוות המורות מייקלי רותם, צאלה טמיר ואביטל איזנשטט ציידו אותי בכלים לעבודה עם אוכלוסיות שונות ומגוונות, פיתחו את יכולת ההתבוננות שלי על עצמי ועל אחרים, העבירו בצורה הכי מקצועית שאפשר את תוכן הקורס ואת השליטה בשיטה.

אני הגעתי לקורס מתוך אהבה רבה ואמונה בשיטה. האמונה הזו בשיטה רק התחזקה התחדדה והתגברה עם הזמן מאחר וגיליתי דרך השיעורים בקורס כי היו לי בעיות יציבה לא מבניות וכי היה עליי לעבוד קשה על מנת לחזק את גופי ולשפר את היציבה הבעייתית.
בזכות צוות המורים המדהים בכלל ומייקלי בפרט אשר עבדו איתי, הנחו אותי, הסבירו לי, אימנו אותי בסבלנות רבה וברגישות התחזקתי ויציבתי השתפרה מן הקצה אל הקצה.
מתוך הוכחה ביעילות השיטה על גופי, מתוך ההבנה שלי את גופי ומתוך הצמיחה מן המגבלות הפיזיות שהיו לי אני מדריכה טובה יותר. מייקלי, אחת המדריכות בקורס, אמרה באחד המפגשים משפט המלווה אותי עד היום:
"שעל מנת להיות מורה טוב קודם כל עלייך להיות תלמיד טוב בעצמך". כיף לראות את התהליכים שהמתעמלים עוברים במהלך האימונים ואת השיפור באיכות החיים שלהם בזכות השיטה.

מקום עבודה נוכחי:
כיום אני מלמדת בסטודיו באלאנס בגבעתיים בהנהלת עופר רייטר ובסטודיו של תמר אבן כסף בתל אביב. בתור מתעמלת שהשיטה שיפרה לה את איכות החיים, שיפרה את היציבה הגופנית ואת החיבור והשליטה בגוף, אני יכולה להיות סוכנת של השיטה ולהאמין כיצד הפילאטיס יכול לשנות את איכות החיים. אני מקנה את האמונה הזו למתעמלים שלי.
מרגש אותי מאוד שהתלמידים שותפים לתחושותיי. לאחרונה התרגשתי מאוד כאשר תלמידה ניגשה אליי אחרי השיעור וסיפרה לי בהתרגשות שהפילאטיס שינה את חייה בדברים הקטנים שלנו הם היו מובנים מאליהם אבל לה הם לא היו בשל מגבלותיה הפיזיות השונות. בזכות השיעורים וההתמדה אותה מתעמלת התחזקה ושיפרה מאוד את טווח תנועותיה ואת השליטה בגוף. היא אמרה לי לאחרונה: " פעם לא הצלחתי לעשות את הדבר הפשוט ביותר כמו לסגור חזייה ולהושיט יד במקרר כדי לקחת חלב והיום סוף סוף אני יכולה", בשביל רגעים כאלה ורבים אחרים אתה בתור מורה מתמלא סיפוק אדיר ומוטיבציה רבה.

קורסים שאני חושבת לעשות בעתיד:
ברצוני להמשיך ולהתמקצע בתחום. לעשות קורס יציבה ומתיחות. מבחינתי זו רק ההתחלה.

 
התקשרו 03-5221242
או מלאו את הטופס.
צוות הג'ימנסיה יחזור אליכם
בהקדם האפשרי:
    

 

הג'ימנסיה - בית הספר להסמכת מדריכי כושר ותנועה

מרכז ויצמן - רחוב ויצמן 14, תל-אביב
טלפון: 03-5221242