מתן וייסמןפורסם אוקטובר 2011
בוגר קורס אירובי Dance, סמאש- קיקבוקס ופילאטיס מזרן


את הרומן שלי עם ביה"ס התחלתי בקורס סמאש-קיקבוקס, בדיוק לאחר שסיימתי את קורס מדריכי האירובי וחיזוק וחיפשתי מקום ללמוד בו קיקבוקס.

עשיתי את קורס הקיקבוקס בריכוזו של נדב מאירסון. לא בכדי קמתי כל יום שישי, במשך חודשיים, בשעה 5 בבוקר כדי לנסוע מבאר שבע (שם אני גר גם כיום) לתל-אביב כדי להגיע בזמן. החוויה הייתה עצומה. מה שעשה את ההבדל הוא היחס האישי של נדב, שנתן לנו את היכולת לצאת לשוק מחובבי שיעורי קיקבוקס, למדריכים מקצועיים ואיכותיים.

לאחר קורס הקיקבוקס עשיתי קורס מדריכי אירובי Dance מתקדם בריכוזה של סנדי חסון-פדלון. אני חושב שלנו, מדריכי האירובי, יש בעיה עם אירובי רצפה. הוא יותר קשה לבניה ורובינו מוותרים עליו. לפחות זה מה שאני חשבתי עד שהגעתי לקורס. יואב, גיל ורותי בניצוחה של סנדי הראו לי שאירובי על הרצפה יכול להיות מאתגר ומעניין כמו אירובי מדרגה, ואף יותר. בנוסף לכך, חיפשתי מקום שבו אני אוכל לשפר בו את הטכניקה שלי – ובעזרת הצוות הנפלא הצלחתי לבצע זאת.

הקורס האחרון ברשימה הוא קורס מדריכי פילאטיס מזרן בריכוזה של אביטל איזנשטט.

את הקורס הזה, לעומת שאר הקורסים, עשיתי בשלוחת מכללת ספיר שבשער הנגב.

היחס האישי, המקצועיות, הנכונות והדרך שכל אחד התקדם הראה לי שאין ספק שאביטל היא אחת המורות, אם לא המורה, הכי טובה שיש היום. הקורס הזה היה לי לזכות וגרם לי להבין את הגאונות של השיטה (ושל האדם) – פילאטיס.

אין ספק שהמקום הוא בעל יחס אישי גבוה, עם נכונות לעזור תמיד, גם אחרי שמסיימים את הקורס – וזאת הסיבה למה אני תמיד בוחר לעשות דווקא שם את הקורסים שלי.


מקומות עבודה שאני מלמד בהם היום:

הולמס פלייס באר שבע, סטודיו "אקסייטינג" באוניברסיטת בן-גוריון, קאנטרי קלאב "ספורט פלוס" באר שבע, בית החייל וסטודיו "באלאנס" בבאר שבע.

כיום, אחרי תקופה של הדרכה, אני רואה את ההדרכה כמשהו מעבר ללבוא ולהעביר שיעור. סטודיו, לדעתי, זה המקום שקורים בו כל הדברים המרגשים. מקרה אחד שנחרט בי הוא שאחת המתאמנות שלי באה אלי ואמרה לי שבזכותי היא הורידה 21 קילוגרמים ממשקלה אחרי שהרבה זמן ניסתה ולא הצליחה. הסיפור הקטן הזה הסביר לי שאני נמצא במקום הנכון והסביר לי למה המקצוע שלנו כל כך חשוב וחיוני.


קורסים נוספים שהייתי מעוניין ללמוד:

קורס פילאטיס מכשירים, קורס Fitball ומתיחות וקורס אנטומיה וקניזיולוגיה של היציבה. 
התקשרו 03-5221242
או מלאו את הטופס.
צוות הג'ימנסיה יחזור אליכם
בהקדם האפשרי:
    

 

הג'ימנסיה - בית הספר להסמכת מדריכי כושר ותנועה

מרכז ויצמן - רחוב ויצמן 14, תל-אביב
טלפון: 03-5221242

הצהרת נגישות