שיעורי פילאטיס מזרן למורים
סדרה מספר 19

ליקה מילמןפורסם בנובמבר 2010
בוגרת קורס מדריכי אירובי וחיזוק


מספר מילים על חווית הקורס ב - B Education:
התאהבתי בתחום האירובי לפני כעשור כשנכנסתי בפעם הראשונה לשיעור מדרגה באחד המתנסים בבאר שבע כשלרגליי ניצבה גרוטאה עשוית קרשים העונה לשם מדרגה אבל כבר באותו שיעור כשראיתי מה היא טומנת בחובה ניצת הניצוץ בליבי. הרבה מים בנהר עברו מאז, הספקתי להתגייס ולהשתחרר, להתחיל תואר בסיעוד ולסיים כשבסופו של התהליך עבדתי כאחות אחראית משמרת במחלקת גניקולוגיה והריון בסיכון גבוה בביה"ח סורוקה. עבודה שללא ספק תרמה לי רבות, אך תמיד נשארה בליבי אותה אהבה לאירובי ואיזושהי הרגשה של החמצה. אותו שילוב של ספורט, הרגשת הקבוצתיות, מוזיקה ואנרגיות המציפות את הסטודיו מילא אותי ודחף אותי מיד בסיום התואר לצאת לדרך נוספת ,להפוך את האירובי לחלק יותר משמעותי בחיי ולעשות את קורס מדריכי האירובי והחיזוק ב- B Education. כבר בתור מתאמנת שמתי לב למאפיינים שבלטו יותר בקרב מדריכי אירובי בוגרי B. Education על פני שאר המדריכים ולכן היה לי ברור שאת הקורס אעשה שם.

היום, מספר חודשים לאחר סיום הקורס יכולה אני להגיד בפה מלא כי הקורס הקנה לי את הכלים הנחוצים להדרכה והכין אותי בצורה הטובה ביותר לעבודה במקצוע. לכל אורך הקורס בלטה המקצועיות חסרת הפשרות של צוות המורים, הרצון שלהם להביא כל אחד מאיתנו למיצוי עצמי מקסימאלי תוך כדי ליווי, תמיכה ועזרה בעיצוב דמותנו כמדריכים לעתיד.

מקום עבודה נוכחי:
עם סיום הקורס, במקביל לעבודתי בתור אחות, התחלתי להעביר שיעורי אירובי וחיזוק בסטודיו "אקסייטינג" באוניברסיטת בן גוריון, גרייט שייפ וקאנטרי קלאב באר שבע ובעוד מספר מכוני כושר במרכז הארץ. כיום אני מדריכה שיעורי אירובי מדרגה בסטודיו בי ויכולה לומר שאני נהנית מההדרכה, מעצם היותו של התחום מקדם בריאות משמעותי, מהשינוי והתוצאות אותם אני רואה בקרב המתאמנים ומתחושת סיפוק אדירה. ללא ספק, הקורס נתן לי חשק לעוד.

קורסים שאני חושבת לעשות בעתיד:
אני מתכוונת להמשיך לקורסי המשך- אירובי דאנס ופילאטיס.

 
התקשרו 03-5221242
או מלאו את הטופס.
צוות הג'ימנסיה יחזור אליכם
בהקדם האפשרי:
    

 

הג'ימנסיה - בית הספר להסמכת מדריכי כושר ותנועה

מרכז ויצמן - רחוב ויצמן 14, תל-אביב
טלפון: 03-5221242