תאיר ליסאוארפורסם בפברואר 2011
בוגרת קורס מדריכי אירובי וחיזוק, קורס מדריכי פילאטיס מזרן


את קורס מדריכי האירובי ועיצוב ב- B Education סיימתי במרץ 2005, בסמוך לסיום שירותי בצה"ל כקצינת אימון גופני.

מייד משסיימתי את קורס מדריכי האירובי נרשמתי גם לקורס מדריכי פילאטיס מזרן ב-B Education, אותו סיימתי בעת שכבר עבדתי כמדריכת אירובי דאנס, אירובי מדרגה ועיצוב.שתי ההסמכות משני הקורסים שעשיתי בסמוך זה לזה הביאו לכך שהרבה דלתות נפתחו בפניי מכיוון שהיה לי מגוון רחב מאוד של שיעורים שיכולתי ללמד.מאז, אני משתתפת באופן שוטף בהשתלמויות והכנסים שלB.Education .

הגעתי לבית הספר בעקבות היכרות עם הצוות המקצועי; התאמנתי אצל סנדי חסון ויואב אבידר בשיעורי האירובי והעיצוב וכמתאמנת, היה ברור לי מהשיעור הראשון בו השתתפתי, שיום יבוא ואגיע לשיעורים כמדריכה - אכין את מערך השיעור, אבחר את המוזיקה ואנסה לסחוף איתי כמה שיותר מתאמנים שיגיעו להזיע ולהתאמץ ולעשות טוב לגוף ולנשמה שלהם.

קורס האירובי זכור לי כחוויה ענקית. משהו שציפיתי לו כל השבוע. מעבר לחברים הטובים שזכיתי להכיר בקורס, קיבלתי את הכלים האיכותיים ביותר להדרכה. התכנים העיוניים שהועברו היו מרתקים והעמיקו עוד יותר את הידע שהגעתי איתו לקורס. התכנים המעשיים הועברו ע"י צוות מקצועי ומיומן, שהפגין סבלנות אינסופית כלפי כל אחד ואחת מתלמידי הקורס. אופן הלימוד ההדרגתי והמסודר נתן לי תחושה נוחה ובטוחה וטמן בי בטחון לגבי העתיד שלי כמדריכה כשאסיים את הקורס. גם בקורס הפילאטיס, בריכוזה של מייכלי רותם, שמחתי לראות שהסטנדרטים היו גבוהים בדיוק כמו בקורס האירובי , לא יכולתי לבקש מקום יותר חם ומקצועי ללמוד בו.

לא הייתה לי כל התלבטות לגבי העיסוק שלי לאחר הצבא, ומיד לאחר שחרורי, התחלתי לעבוד כמדריכת אירובי, עיצוב ולאחר מכן גם פילאטיס, במועדון הכושר פיור, ברחוב בן יהודה 77 בתל אביב.

לפיור, שהיה אז מועדון כושר חדש לגמרי, הגעתי בזכות המלצת הצוות של B.Education, שהמליץ, תמך ופירגן , זאת, על אף היותי מדריכה מתחילה ללא ניסיון בתחום.

כיום, חמש וחצי שנים אחרי, אני מגיעה לשיעורים שלי בפיור, מלווה באותה תחושה של התרגשות - כאילו זהו השיעור הראשון שלי כמדריכה.

בתקופה זו הספקתי לסיים תואר ראשון בכלכלה ותואר שני במימון מהאוניברסיטה העברית, התמחות בניהול תיקי השקעות מטעם הרשות לניירות ערך ובשנתיים האחרונות אני עובדת כיועצת השקעות במקביל לעבודה כמדריכה.

ברור לי שאמשיך להדריך עוד שנים רבות. להנאה והסיפוק מהשיעורים, מהמתאמנים ובכלל - מהעבודה בתחום, אין תחליף. כולם יוצאים נשכרים.
 
התקשרו 03-5221242
או מלאו את הטופס.
צוות הג'ימנסיה יחזור אליכם
בהקדם האפשרי:
    

 

הג'ימנסיה - בית הספר להסמכת מדריכי כושר ותנועה

מרכז ויצמן - רחוב ויצמן 14, תל-אביב
טלפון: 03-5221242

הצהרת נגישות