שיעורי פילאטיס מזרן למורים
סדרה מספר 19

אביטל רוט זיידלפורסם באפריל 2011
בוגרת קורסי אירובי ועיצוב, סייקלינג ופילאטיס מזרן


עיסוק: מורה לחינוך גופני, ועובדת בחדר הכושר גוף ראשון בתל אביב.


כמה מילים על הקורס: אני כבר לא זוכרת למה בחרתי ב- B.Education , אבל אני בהחלט יכולה להגיד ש B.Education גרמו לי ממש להתאהב במקצוע. הוקסמתי מאוד מהאנטומיה ומהלימודים העיוניים בקורס עד כדי כך שהחלטתי ללמוד לתואר בחינוך גופני ובהמשך לימודי תומכת לידה. ב- B.Education לימדו אותי להיות מקצועית ולשאוף להתפתח וללמוד כל הזמן. כשעשיתי את הקורס אירובי עוד הייתי ילדה ללא ניסיון, אבל כשסיימתי את הקורס בער בי הצורך ללמד ולהעביר את הידע שקיבלתי. כשחזרתי לאחר מספר שנים לקורס פילאטיס מזרן כבר הייתי לאחר התואר וניסיון רב בהדרכה, עדיין הרגשתי שהצוות המקצועי מוסיף לי ידע רב ושוב ההדרכה שלי עולה בעוד שלב, מדהים!!!


מקומות עבודה שאני מלמדת בהם:

עבדתי בחד"כ חברת הייטק אפלייד, באינשייפ, בפורמה קלאב רחובות, בדרך הגוף ביבנה, בסטודיו G רחובות, בגרייט שייפ רחובות וגדרה וכיום אני מורה לחינוך גופני, ועובדת בגוף ראשון בתל אביב.

העבודה היא מקצוע עבורי! אני אוהבת שאנשים פונים אליי בשאלות ואני משתמשת בידע שלי. אני אוהבת לעזור לאנשים להרגיש טוב ולהתאים להם את התרגילים הנכונים עבורם. כשאני בעבודה אני כל כולי שם בשביל האנשים. זאת עבודה מדהימה מבחינתי ואני שמחה שיש לי אפשרות לעבוד בה.


קורס נוסף שהייתי מעוניינת ללמוד: פילאטיס מכשירים

אני בהחלט יכולה להגיד, שגדלתי ב- B.Education ואני גאה מאוד בכך ובעצמי!!! 
התקשרו 03-5221242
או מלאו את הטופס.
צוות הג'ימנסיה יחזור אליכם
בהקדם האפשרי:
    

 

הג'ימנסיה - בית הספר להסמכת מדריכי כושר ותנועה

מרכז ויצמן - רחוב ויצמן 14, תל-אביב
טלפון: 03-5221242