רויטל לויפורסם בינואר 2009
בוגרת קורס מדריכי תנועה לגיל הרך


מספר מילים על חווית הקורס ב - B Education:
הגעתי ל B Education עם המלצה של חברה שהיא בוגרת בית הספר וזו ההמלצה הכי טובה שקיבלתי בחיי לגביי מקום לימודים. הגעתי עם תעודה של מדריכת אירובי שעשיתי בביה"ס אחר, שאיכזב בגדול אותי ואת שאר בוגרי הקורס שהיו איתי.
נרשמתי לקורס מדריכי תנועה לגיל הרך, ומיד הבנתי שיש פה משהו אחר ממה שהכרתי בעבר הן בשיטת הלימוד והן בצוות . במקביל לקרוס התנועה נרשמתי לקורס נוסף, התעמלות לנשים בהריון עם שרון שיטרית.
מיד לאחר שסיימתי את הקורס התעמלות לנשים בהריון התחלתי לעבוד! פניתי למס' מקומות באיזור מגוריי וכולם שאלו איפה למדתי ומי המורה ?! הציעו לי שיעור נסיון והשאר היסטוריה.
מרוב שנהנתי בקורסים וראיתי את ההבדל בין לצאת לשטח עם המון ידע וכלים שיכולתי מיד ללמד, לבין קורס האירובי שעד היום קשה לי בתחום, החלטתי להרשם לקורס נוסף ב ונרשמתי לקורס מדריכי ספינינג עם דיויד רודריגז, קורס חובה לכל מי שאוהב ספינינג!!! דייויד מדריך מדהים גם למי שרוצה רק ללמוד בשביל הידע והכייף שלו.

מקום עבודה נכחי:
אני מנהלת משפחתון פרטי במודיעין, שם הידע שרכשתי בקורס תנועה לגיל הרך בא לידי ביטוי יום יום. מלמדת ספינינג במרכז הספורט מכבים, יש לי חוג פרטי לתנועה לנשים בהריון ולאחר לידה במתנ"ס במודיעין, תנועה לילדים בגיל הרך במתנ"ס עמישב פ"ת, במתנ"ס מודיעין ובבית דגן.

קורסים נוספים שהייתי שמחה לעשות:
בעתיד ארצה ללמוד מחדש קורס מדריכי אירובי והפעם באמת ללמוד משהו ולא לצאת עם תעודה לתלות על הקיר, וקורס פיט בול מיד אחריו. אני מקווה ללמוד עוד הרבה ומה שבטוח שזה יהייה רק ב - B Education. כיום אני יכולה לומר בבטחון כי כאשר אני נגשת עם התעודה של הסטודיו ודלתות נפתחות בפניי!
אני כל כך שמחה שהגעתי ל B Education ויצאתי עם המון ידע והשקפת עולם שונה לגמרי ממה שהתחלתי. אני גאה להגיד שאני בוגרת B Education!!!

 
התקשרו 03-5221242
או מלאו את הטופס.
צוות הג'ימנסיה יחזור אליכם
בהקדם האפשרי:
    

 

הג'ימנסיה - בית הספר להסמכת מדריכי כושר ותנועה

מרכז ויצמן - רחוב ויצמן 14, תל-אביב
טלפון: 03-5221242

הצהרת נגישות