אופרי פוקספורסם באפריל 2009
בוגרת קורס אנטומיה, קורס פילאטיס מזרן וקורס פילאטיס מכשירים


מספר מילים על חווית הקורס ב - B Education:
תמיד התעניינתי מאד בספורט והתנסיתי מגיל מאד צעיר בכל הסוגים האפשריים (ריצות, חדר כושר, קיקבוקסינג, אירובי, קונג-פו, טאי-צ'י, יוגה, אושו ועוד). במהלך לימודי משחק בניסן נתיב, נחשפתי לשיטת הפילאטיס בזכות מורתי לתנועה, עידית ספיירו. גיליתי, שלאחר שחוויתי פציעות ברכיים רבות וכאבי גב, זו ההתעמלות היחידה שאני יכולה להתמיד בה ולהתחזק בזכותה. המשכתי להתאמן גם בארה"ב, שם נחשפתי גם לפילאטיס מכשירים. כשחזרתי לארץ, רציתי להעמיק בידע שיש לי על פילאטיס כדי שאוכל להבין מהן התרגילים הנכונים והמודיפיקציות האפשריות כדי לעזור לכל סוגי פציעות הגוף: שלי, וגם של מתאמנים אחרים.
אני מוכרחה להיות כנה ולומר שלB-Education- הגעתי מטעמי נוחות כי זה היה קרוב לביתי והקורס היה במחיר שיכולתי לעמוד בו... כל כך שמחתי לגלות את רמת המקצועיות, את הידע הנרחב שיש למורים ואת הכלים הספציפיים שכל מורה ומורה נותן למדריכים הפוטנציאליים.
התחלתי מקורס אנטומיה בהנחיית שרון שיטרית שהיה פשוט קורס מרתק. המשכתי לקורס פילאטיס מזרן בהנחיית מייכלי רותם, שהיא בעיניי סוג של גורו בתחום הפילאטיס, וכיום אני מסיימת את קורס פילאטיס המכשירים, בהנחיית צאלה תמיר, שהיא ללא ספק באר, שהידע, הניסיון והנתינה לא נגמרים בה לעולם . יש לציין גם את הצוות בסטודיו ואת שאר המורים בהם נתקלתי שתמיד נותנים הרגשה שהם באים לקראת ונכונים לעזור.

מקום עבודה נכחי:
כיום אני עובדת בהולמס פלייס בסניף דיזינגוף סנטר ובסניף הירקון.

קורסים נוספים שהייתי שמחה לעשות:
אשמח בעתיד לקחת גם את קורס היציבה הנכונה, קורס הפ"ג לנשים בהריון ואולי גם את קורס הפילאטיס למתקדמים וכמובן, עוד סדנאות והעשרות נוספות.

 
התקשרו 03-5221242
או מלאו את הטופס.
צוות הג'ימנסיה יחזור אליכם
בהקדם האפשרי:
    

 

הג'ימנסיה - בית הספר להסמכת מדריכי כושר ותנועה

מרכז ויצמן - רחוב ויצמן 14, תל-אביב
טלפון: 03-5221242

הצהרת נגישות