אירית לבנהפורסם במאי 2009
בוגרת קורס מדריכי אירובי ועיצוב, מדריכי פילאטיס מזרן, מדריכי פילאטיס מכשירים, מדריכי פיטבול, מדריכי פעילות גופנית לנשים בהריון


מספר מילים על חווית הקורס ב - B Education:
הגעתי לראשונה לבי אדיוקשיין-בית הספר למדריכים של סטודיו בי בשנת 2004, וזאת לאחר שכבר הייתי לקוחה של הסטודיו וכן בוגרת של המכללה לחינ"ג בוינגייט ושל קורסי הדרכה שונים. החלטתי ללמוד בבי אדיוקשיין מפני שהבנתי שתחום הפיטנס התקדם השתכלל והשתנה עם השנים ורציתי להתעדכן להשתפר להתחדש ולהתאים את עצמי לדרישות השוק החדשות. התחלתי עם קורס מדריכי האירובי והעיצוב והתרשמתי מאד מן המקצועיות- הייתה לנו תוכנית לימודים מתוכננת מסודרת ומאורגנת, החומר היה בנוי לפי נושאים ברצף הגיוני מתפתח, זכינו ללמוד עם טובי המורים בתחום, האווירה הייתה חמה ולבבית כך שלא רק שהועשרתי מבחינה מקצועית אלא שגם מאד נהניתי. מכיון שכבר עבדתי בתחום יכולתי לחוש את השיפור והשינוי שחלו בדרך הוראתי בשטח בזכות הקורס. אחרי החוויה הטובה הנ"ל החלטתי להמשיך את לימודי בבי אדיוקיישן ולמדתי בקורסים" מדריכי פילאטיס מזרון, (2005) מדריכי פילאטיס מכשירים, (2005) מדריכי פיטבול,(2006) ומדריכי פעילות גופנית לנשים בהריון (2008). כל הקורסים היו ברמה מקצועית גבוהה, מענינים, מעשירים, ומהנים.
המכלול והשילוב של כל הקורסים שלמדתי בבי אדיוקיישן יחד עם הרקע של לימודי התואר הראשון בחינ"ג עזרו לי להיות מורה מקצועית ורב תחומית.

מקום עבודה נכחי:
כרגע אני עובדת ב מרכז ספורט ארנון (עיצוב), סטודיו סי (עיצוב ואירובי), מתנ"ס רמת אביב (פילאטיס קשישים), בית הלוחם (פילאטיס והתעמלות בריאותית), בית ספר אמונים (התעמלות קרקע ומכשירים).
ועומדת לפני לימודי תואר שני בחינ"ג

קורסים נוספים שהייתי שמחה לעשות:
אני מתעתדת להמשיך וללמוד בבי אדיוקיישן, הקורסים אותם ארצה לעשות הם: קורס מדריכי יציבה, קורס מדריכי פילאטיס מזרון מתקדם, קורס מדריכי עיצוב מתקדם, קורס מדריכי מתיחות.
בעתיד לאחר סיום התואר השני אני מקווה ללמד בסטודיו בי ולהצטרף לצוות של בי אדיוקיישן.

לפנייה לאימונים אישיים ו/או קבוצתיים [email protected]

 
התקשרו 03-5221242
או מלאו את הטופס.
צוות הג'ימנסיה יחזור אליכם
בהקדם האפשרי:
    

 

הג'ימנסיה - בית הספר להסמכת מדריכי כושר ותנועה

מרכז ויצמן - רחוב ויצמן 14, תל-אביב
טלפון: 03-5221242

הצהרת נגישות