שיעורי פילאטיס מזרן למורים
סדרה מספר 19

מלינה רימברגפורסם ינואר 2012
בוגרת קורס מדריכי ג'אז, מדריכי פילאטיס מזרן ומכשירים  וקורס האנטומיה והקינזיולוגיה של היציבה.


מגיל 8 אני רוקדת ועוסקת בתנועה. רקדתי עד גיל 29 בלט קלאסי, מודרני וג'אז. בשנת 2004 סיימתי תואר ראשון במדעי ההתנהגות ועבדתי כדיילת אוויר באל-על. חיפשתי לימודי המשך שיקנו לי מקצוע ויאפשרו לי לעסוק במה שאני הכי אוהבת לעשות - תנועה. לקורס מדריכי הג'אז הגעתי בעקבות המלצות שקיבלתי בשיעורי הג'אז והבלט בהם השתתפתי. בקורס קיבלתי המון ידע חשוב הן בלימודי המדעים והן בחלק מעשי וכמובן גם שכללתי את מיומנויות הריקוד שלי. לאחר הקורס, החלטתי לבחון מחדש את הקריירה שלי כרקדנית ונכנסתי למסלול הכשרה לרקדנים. במהלך קורס זה סבלתי מכאבים רבים ומדלקות חוזרות במפרקים וכך התחלתי להתאמן בפילאטיס מזרן ומכשירים באופן קבוע. שיעורי הפילאטיס חיזקו מאוד את גופי ואפשרו לי להתמודד עם הפציעות. היה לי ברור שאני צריכה להיות מורה לפילאטיס ושאת לימודיי בתחום אעשה בג'ימנסיה. ב- 2007 סיימתי את קורס מדריכי פילאטיס מזרן עם מייכלי רותם וב- 2008 את קורס מדריכי פילאטיס מכשירים עם צאלה טמיר בהצלחה רבה. למדתי מהן כל כך הרבה! מייד בתום הקורס התחלתי ללמד במקביל לעבודתי כדיילת אוויר. עד מהרה ראיתי שאפשר ללמד פילאטיס במשרה מלאה ולכן עזבתי את עבודתי באל-על. ב- 2009 מתוך רצון להעמיק ולחקור השתתפתי בקורס אנטומיה וקינזיולוגיה של היציבה עם ד"ר גיל זולברג. קורסי המחול העשירו את עולמי התנועתי ופתחו אותי לעולם הפילאטיס.

קורסי הפילאטיס והיציבה העניקו לי ידע רב וכלים מקצועיים בהם אני משתמשת עד היום. לפני כחצי שנה סיימתי קורס מורי יוגה של שנתיים אצל אובי ליפשיץ. באתי לקורס מורי היוגה עם המון ידע תיאורטי ומעשי שרכשתי בקורסים של הג'ימנסיה בעזרת הצוות המדהים שמלמד. היום אני משתמשת בידע הזה בשיעורי היוגה שאני מעבירה ומשתמשת בידע שרכשתי בקורס מורי היוגה גם בשיעורי הפילאטיס שאני מעבירה. אני מאוד אוהבת את העבודה שלי כמורה לפילאטיס מזרן, מכשירים ויוגה. יוצא לי לעבוד עם אוכלוסיות מגוונות כגון: נערות רקדניות, נשים בהריון, ספורטאים ומבוגרים. אני נהנית לראות את התהליך שעוברים התלמידים שלי מהפעם הראשונה שהם נכנסים לשיעור עד שהם מתאהבים ומתמכרים ועוברים שינויים חיצוניים ופנימיים עם הזמן.


מקומות עבודה שאני מלמדת בהם היום:
רשת פיור, סטודיו יעל לפילאטיס, קאנטרי נוה-אביבים, לוטוס – סטודיו ליוגה ופילאטיס, הולמס פלייס עזריאלי, לקוחות וקבוצות פרטיים בתל-אביב.


קורסים נוספים שהייתי מעוניינת ללמוד בביה"ס:
קורס פעילות גופנית לנשים בהריון ואחרי לידה.
 
התקשרו 03-5221242
או מלאו את הטופס.
צוות הג'ימנסיה יחזור אליכם
בהקדם האפשרי:
    

 

הג'ימנסיה - בית הספר להסמכת מדריכי כושר ותנועה

מרכז ויצמן - רחוב ויצמן 14, תל-אביב
טלפון: 03-5221242