חן גנוןפורסם נובמבר 2011
בוגרת קורס מדריכי אירובי וחיזוק, קורס מדריכי פעילות גופנית לנשים בהריון ולאחר לידה וקורס מדריכי פילאטיס מזרן


במסגרת שירותי הצבאי הייתי מדריכת סטודיו ושם העברתי מגוון רחב של שיעורים, אך כאשר הגעתי לג'ימנסיה - הבנתי- "מקצועיות- מהי".

כנגד כל הסיכויים של שיגעון המדרגה שלא חוויתי קודם, עברתי את הקורס מדריכי אירובי וחיזוק בריכוזה של טל יהלום בהצלחה, והתמכרתי!!!

כשהגעתי לקורס, הגעתי בציפייה שבעתיד אעביר שיעורי אירובי בלבד, והיום אני מוצאת את עצמי עם כמות גדולה יותר של שיעורי חיזוק, הודות לטל יהלום שהביאה אותנו לרמות גיוון מטורפות בביצועים בשטח.

מייד בתום הקורס, התחלתי לעבוד במספר רחב של מקומות, וגיליתי את הדרישה לפעילות גופנית לנשים הרות. כמעט ובכל שיעור הגיעה אלי לפחות אישה הרה אחת.

אז מיד נרשמתי לקורס פעילות גופנית לנשים בהריון ולאחר לידה עם שרון שטרית קורנליוס המדהים!

הקורס מעניין, מעשיר ומרתק, אף הגענו איתו לסיור בחדר לידה אבל הכי חשוב, שינה לי את הגישה וגרם לי להבין כי - "הריון זה לא מחלה", ולא חסרים תרגילים מגוונים לשיעורים.

מייד בתום הקורס פתחתי סדנאות בוקר בסטודיו פרטי, המיועדות לנשים לאחר לידה.

לאחר כמעט 8 חודשים של מרתון עבודה בתחום, בין 4-3 שיעורים ביום, חיפשתי "מנוחה לרגליים" וכנגד כל הסיכויים, לבחורה אנרגטית וקופצנית כמוני, נרשמתי לקורס מדריכי פילאטיס מזרן בשלוחת ספיר.


במילה אחת אפשר לסכם את החוויה האישית שלי - "התאהבתי!!!!!!!!!!!!!!!!!!"

המטרה היחידה שלי בתחילת הקורס הייתה לגוון את שיעורי החיזוק והמתיחות שלי... ולא מעבר! אך לאחר 3 חודשים של עבודה קשה, הבנה עמוקה של עקרונות הפילאטיס, עבודה פיזית ומנטאלית לא קלה, עשיתי זאת, הודות לאביטל איזנשטט - רכזת הקורס שלאורך כל הדרך האמינה, כי "הסוויץ'" אפשרי וגרמה לי להבין שמאוד חשוב לבצע עבודה אירובית אבל יחד עם זה צריך גם פילאטיס, מה שלא חשבתי קודם.


מקומות עבודה שאני מלמדת בהם היום:

היום, כשנה מתחילת הדרך, אני בת 22, מנהלת משמרת ברשת הולמס פלייס בבאר שבע, עוסקת באהבה רבה בשיווק תחומי הספורט השונים ובשירות לקוחות של המתאמנים. אני עובדת כמדריכת אירובי, זומבה, חיזוק, פילאטיס נשים בהריון לאחר לידה ועוד בהולמס פלייס, בקאנטרי קלאב ב"ש, במועדון הכושר אנרג'ים ובסטודיו פרטי.


קורס נוסף שהייתי מעוניינת ללמוד:

קורס פיטבול ומתיחות 
התקשרו 03-5221242
או מלאו את הטופס.
צוות הג'ימנסיה יחזור אליכם
בהקדם האפשרי:
    

 

הג'ימנסיה - בית הספר להסמכת מדריכי כושר ותנועה

מרכז ויצמן - רחוב ויצמן 14, תל-אביב
טלפון: 03-5221242

הצהרת נגישות