ענבר לנדסמןפורסם בדצמבר 2010
בוגרת קורס מדריכי אירובי וחיזוק


מספר מילים על חווית הקורס ב - B Education:
במהלך שירותי הצבאי כמ"שקית ת"ש עליתי בערך 10 ק"ג, והדבר הראשון שרציתי לעשות כשהשתחררתי הוא להפטר מהם. היה לי קצת רקע באירובי, ממגמת ספורט שהייתי בה שנתיים בתיכון (ועזבתי אותה לטובת מגמת מוזיקה) וחשבתי לעשות קורס מדריכות אירובי בשביל הספורט, הירידה במשקל ובשביל הנשמה.

מכל המקומות שבדקתי ובררתי, בי אדיוקיישן היו היחידים עם הדרישות הגבוהות ביותר מהתלמיד, והיחידים שמעניקים כרטיסייה של 25 שיעורי אירובי בסטודיו בי. הבנתי שמדובר בקורס מאוד איכותי וברמה מאוד גבוהה ואכן, לא התחרטתי על הבחירה! קורס מדריכות אירובי, שהתחלתי בינואר 2010, הייתה באמת אחת התקופות היפות בחיים שלי, היינו קורס מצומצם יחסית ולכולן ניתנה ההזדמנות להתבטא, התחברנו ממש טוב והכרתי בנות מדהימות! המדריכים היו מעולים ומהשתתפותי בשיעורים במהלך הקורס התמכרתי יותר ויותר לתחום הזה של ההדרכה והכושר. הגעתי למצב שהייתי מבלה בסטודיו בי יותר מ-8 שעות בשבוע, וכמובן שהק"ג המיותרים נעלמו- ובדרך הכי בריאה ונכונה שיש.
הקורס נתן לי המון כלים להדרכה בהמשך הדרך וסיימתי אותו עם המון מוטיבציה להתחיל כבר להדריך. שלחתי קורות חיים לחדרי כושר ומתנ"סים והשם 'בי אדיוקיישן' עשה שירות טוב עבורי.
בלי שום קשר לספורט, כבר שש שנים שאני שרה, מנגנת, כותבת ומלחינה שירים ומדי פעם מעלה מופעים בכל מיני מקומות. אני יכולה להגיד שתחום הספורט וההדרכה העלו לי מאוד את הביטחון העצמי והעמידה שלי על הבמה. בנוסף, גדל בהתאמה קהל המעריצים שלי.
אני לא יודעת אם אני רואה את עצמי לטווח הארוך מדריכה ספורט, אבל אין ספק שזו עבודה שמכניסה לי הרבה יותר כסף בפחות זמן- ובזמן שנחסך אני יכולה לפתח תחומים אחרים בחיים שלי, ולהמשיך לחפש אחרי המטרות שלי להמשך.

מקום עבודה נוכחי:
היום אני מדריכה אירובי, עיצוב וזומבה- בסטודיו סי, מכון כושר "פיטנס" בת ים, קאנטרי קלאב בת ים ומתנ"סים נוספים בבת ים. בקרוב אוכל גם להדריך שיעורי פילאטיס, בעקבות קורס מדריכות פילאטיס שהתחלתי בבי אדיוקיישן.

קורסים שאני חושבת לעשות בעתיד:
התחום הזה מאוד מעניין אותי והייתי רוצה להמשיך ולעשות עוד המון קורסים שונים (קיקבוקס, ספינינג, פיטבול), ואין לי ספק שבית הספר בי אדיוקיישן זה המקום לקבל את ההכשרה המתאימה.

 
התקשרו 03-5221242
או מלאו את הטופס.
צוות הג'ימנסיה יחזור אליכם
בהקדם האפשרי:
    

 

הג'ימנסיה - בית הספר להסמכת מדריכי כושר ותנועה

מרכז ויצמן - רחוב ויצמן 14, תל-אביב
טלפון: 03-5221242

הצהרת נגישות