שיר פורטלפורסם בדצמבר 2009
בוגרת קורסי מדריכי כושר, מדריכי אירובי


מספר מילים על חווית הקורס ב - B Education:
עד לפני כמה חודשים עסקתי בעיקר ביחסי ציבור ודוברות כשהכושר תמיד היה תחביב עיקרי ומרכזי בחיי, כבר מגיל צעיר. במשך שנות לימודיי באוניברסיטה התפרנסתי בין היתר מהדרכת פילאטיס - נחשפתי לשיטה לשם שיקום מפציעות ספורט שעברתי ומאז היא חלק מרכזי ב"אני מאמין" שלי בכושר ובכלל. כשרציתי להפוך את הספורט והדרכת הספורט לעיסוק ולמקור הפרנסה העיקרי שלי חיפשתי קורסים שיוכלו להעניק לי כלים מעשיים בשדות רחבים ונגישים יותר מן הפילאטיס, וכך הגעתי לקורס מדריכי כושר של B. Education. תוך כדי התנסות בהדרכה לאחר הקורס, הבנתי כי תחום הדרכת הקבוצות מאוד קוסם לי והשילוב עם מחול אירובי הוא מושלם, וכך הגעתי גם לקורס מדריכי האירובי של B Education גם כן.

פגשתי בקורסים בסגל מורים איכותי שנתן לי מענה בכל תחום- החל מלימוד מעניין שהועבר בצורה מרתקת, לעתים משעשעת ותמיד מעמיקה ועדכנית, זמינות מעבר לשעות הלימודים, סיוע במציאת עבודה לאחר סיום הקורס, חומרי עזר מעולים (מערכת המידע לתלמיד מעולה!), ואפילו סידרו לנו הנחות והטבות בחנויות ספורט שונות.. כמו כן ההתחשבות של B. Education בלימודים קודמים- מתן פטור והנחות משמעותיות- עזרה לי לממן את שני הקורסים הללו. עוד דבר נפלא- במהלך הקורס הועברו לנו סדנאות שונות ומעניינות שהעניקו לי ידע ויכולות בתחומים מגוונים שקשורים לעולם הכושר: פיט בול, סדנת מתיחות מצוינת ועוד.
עצם המפגש עם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בארץ היה מרתק ותרם רבות לחוויית הקורס. וכמובן- פגשתי אנשים מקסימים ואיכותיים בקורסים.


קורסים נוספים שהייתי שמחה לעשות:
מדריכי פיט בול, מדריכי קיק בוקס, קורס אנטומיה וקינזיולוגיה של היציבה ועוד..

 
התקשרו 03-5221242
או מלאו את הטופס.
צוות הג'ימנסיה יחזור אליכם
בהקדם האפשרי:
    

 

הג'ימנסיה - בית הספר להסמכת מדריכי כושר ותנועה

מרכז ויצמן - רחוב ויצמן 14, תל-אביב
טלפון: 03-5221242

הצהרת נגישות