טליה אימברפורסם במרץ 2010
בוגרת קורס מדריכי חדר כושר, קורס מדריכי סייקלינג, קורס מדריכי פילאטיס מזרן


מספר מילים על חווית הקורס ב - B Education:
מאז ומתמיד התעסקתי בהדרכה, הייתי מדריכה בצופים, של"ח, בצבא ותמיד אהבתי את זה ואמרתי לעצמי שאחרי שנתיים בתיכון של עבודה בפיצריה כדאי שאני אעשה משהו שלא קשור באוכל ואני אהנה ממנו בתור עבודה, בצבא ואחרי הצבא... החלטתי לעשות קורס מדריכי חדר כושר ובמקביל קורס מדריכי ספיניניג. באותה תקופה עוד הייתי חיילת והיה לי בבסיס אופני ספינינג וחדר כושר אז "ניצלתי" את החיילים שלי בתור מתאמנים כדי לצבור ניסיון. כשהשתחררתי התחלתי לעבוד בגרייט שייפ הרצליה ולאט לאט התברגתי לעוד סניפים ולעוד מקומות קטנים יותר. עבדתי שם במשך 3 שנים כאשר מידי פעם יצא לי להגיע ל B.Education - להשתלמויות ספיניניג עם דיויד רודריגז. אחרי 3 שנים מקסימות עברתי לרחובות כדי ללמוד באוניברסיטה ומיד התחלתי לעבוד בסניפי גרייט שייפ באזור. באיזשהו שלב אמרתי לעצמי שהגיע הזמן לגוון ולעשות עוד דברים חוץ מספינינג והחלטתי לנסות קצת פילאטיס. בסופו של דבר הגעתי ל B.Education - לקורס פילאטיס מזרן הועבר ע"י אביטל איזנשטט. אחד הקורסים שיותר נהנתי מהם! אביטל מדריכה מעולה שבאמת לימדה אותי המון, עד עכשיו אני מנסה מידי פעם להגיע לשיעורים שלה. במהלך הקורס הפילאטיס היה לנו מפגש קצר ביותר עם גיל זולברג שמעביר סדנאות בנושא יציבה וכבר באותו יום נרשמתי לקורס שלו. לא מזמן הסתיים הקורס ואני מוכרחה להודות שנהנתי מכול רגע. עכשיו אני בפגרת קורסים קצרה אבל אני כבר רשומה לקורס פילאטיס מכשירים שמתחיל לקראת סוף מאי.
אני חושבת שההחלטה של להדריך ספינינג, פילאטיס וכו' הייתה בין החלטות הטובות שעשיתי. אני יכולה להגיע לעבודה גמורה מעייפות ולצאת עם אנרגיות מטורפות!!! שלא לדבר על אחלה שכר בתור סטודנית :-) ... ממליצה בחום לכולם!!!

קורסים שאני חושבת לעשות בעתיד: קורס מתיחות, קורס fitball, התעמלות לגיל הרך, פעילות גופנית לנשים בהריון ובקיצר את כולם!!!

 
התקשרו 03-5221242
או מלאו את הטופס.
צוות הג'ימנסיה יחזור אליכם
בהקדם האפשרי:
    

 

הג'ימנסיה - בית הספר להסמכת מדריכי כושר ותנועה

מרכז ויצמן - רחוב ויצמן 14, תל-אביב
טלפון: 03-5221242

הצהרת נגישות