אלה בן שמעוןפורסם מרץ 2012
בוגרת קורס מדריכי פילאטיס מזרן


תמיד אהבתי ספורט ומילדותי עסקתי בספורט תחרותי (בקרטה וכדורסל).
את אהבתי לספורט התחלתי לממש עוד במהלך שירותי הצבאי כקצינת אימון גופני, ועם שחרורי מצה"ל התחלתי את דרכי המקצועית ורכשתי השכלה בתחום (מדריכי חדר כושר, מאמנים אישיים, והסמכות נוספות אחרות). בקיץ האחרון עברתי קורס מדריכי פילאטיס מזרן בריכוזה של אביטל איזנשטט.
קורס הפילאטיס היה הקורס הראשון שעשיתי בבית הספר הג'ימנסיה, אבל עוד קודם לכן הכרתי את מקצועיות הצוות כי השתתפתי בכנסים וימי עיון רבים של הג'ימנסיה בתחומים שונים. לקורס מדריכי פילאטיס מזרן הגעתי לאחר שהחלטתי להתמקצע בתחום ולהרחיב את הידע שלי בתחום הכושר בכלל ובשיטת הפילאטיס בפרט. ידעתי מראש שזה המקום בשבילי ללמוד. למרות שאני בעלת ניסיון רב בתחום הכושר ועשיתי קורסים רבים אני תמיד שמחה להרחיב את הידע וללמוד דברים חדשים.

רמת הידע, הניסיון והיחס האישי של המדריכים והמרצים בקורס הרשימו אותי מאוד ולמדתי המון דברים (הן בתחום התיאורטי והן בתחום המעשי והדרכתי). למדתי לעומק את שיטת הפילאטיס, אבל גם רכשתי ידע שתורם לי בעבודתי כמאמנת הן בקבוצות והן באימונים אישיים.

בעייני, כושר הוא לא רק גוף חטוב, אלא דרך חיים המעודדת חשיבה בריאה ומבטאת ראיה הוליסטית של גוף ונפש. לכן, שמתי לי ליעד להטמיע את דרך החיים הזו ולהעבירה הלאה, ובעזרת הכלים שרכשתי אני

מתקדמת לעבר היעד מדי יום ביומו, צעד אחר צעד, ונהנית מכל רגע.


מקומות עבודה שאני מלמדת בהם היום:

כיום אני מאמנת אישית בבתי לקוחות בעמק יזרעאל ובנוסף מדריכת חוגים ברשת לייף אנד פיטנס: בתחום הספינינג, מתיחות, פיטבול ופילאטיס.


קורסים נוספים שהייתי מעוניינת ללמוד בביה"ס:

כל שנה אני עושה קורס העשרה נוסף ובעתיד מתכננת לעשות גם את קורס מדריכי פילאטיס מכשירים.


מוזמנים להיכנס לאתר שלי ולקרוא עוד אודותיי:
www.ellabs.co.il


 
התקשרו 03-5221242
או מלאו את הטופס.
צוות הג'ימנסיה יחזור אליכם
בהקדם האפשרי:
    

 

הג'ימנסיה - בית הספר להסמכת מדריכי כושר ותנועה

מרכז ויצמן - רחוב ויצמן 14, תל-אביב
טלפון: 03-5221242

הצהרת נגישות